Strona główna - Aktualności

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

12 kwietnia, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Miejskie uroczystości 6 rocznicy katastrofy smoleńskiej.

 


Więcej…

 

06 kwietnia, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Harmonogram posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w kwietniu 2016 r.

 

26 marca, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Życzenia Wielkanocne od Przewodniczącego oraz Radnych Rady Miejskiej w Elblągu.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Państwu rodzinnego szczęścia i pięknej wiosennej nadziei. Abyśmy mogli zaczerpnąć ze źródła życia i radości . Życzy Marek Pruszak Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu wraz z radnymi.

 

 

 

14 marca, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Harmonogram Posiedzeń Komisji Stałych Rady Miejskiej w marcu 2016 r.

 

 

 

02 marca, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Elbląskie Obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych."

W 2001 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął uchwałę, w której uznał zasługi organizacji i grup niepodległościowych, które po zakończeniu II Wojny Światowej zdecydowały się na podjęcie nierównej walki o suwerenność i niepodległość Polski, oddając w ten sposób hołd poległym i pomordowanym oraz wszystkim więzionym i prześladowanym członkom organizacji Wolność i Niezawisłość. Było to pierwsze tej rangi uhonorowanie żołnierzy zbrojnego podziemia antykomunistycznego. Pod pomnikiem Podziemnego Państwa Polskiego Żołnierzy Armii Krajowej odbyły się elbląskie uroczystości. Poniżej treść przemówienia Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu Marka Pruszaka.

 

Więcej…

 

Strona 10 z 16

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości