Strona główna - Aktualności

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

02 lutego, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Pismo Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu Marka Pruszaka do Pani Premier RP Beaty Szydło

W związku z podjęciem przez Radę Miejską w Elblągu Uchwały Nr XII/243/2015 z dnia 30 grudnia 2015 roku w sprawie wspierania działań kluczowych dla rozwoju Elbląga Przewodniczący Marek Pruszak w imieniu Rady Miejskiej oraz mieszkańców, wystosował pismo do Premier RP Beaty Szydło. Proponowane działania mają zapobiec dalszej marginalizacji Elbląga oraz regionu Zalewu Wiślanego. Poniżej treść uchwały.

 

Więcej…

 

22 stycznia, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno.

Uroczystości 153 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

W piątek 22 stycznia 2016 r. Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Marek Pruszak oraz inni elbląscy radni wzięli udział w miejskich obchodach 153 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. . Poniżej przemówienie Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Więcej…

 

23 grudnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Życzenia od Przewodniczącego i Radnych

Życzenia dla Mieszkańców Elbląga od Przewodniczącego i Radnych Rady Miejskiej w Elblągu.

Więcej…

 

23 grudnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Ostatnia tegoroczna sesja RM - budżet oraz ustanowienie kierunków działania prezydenta

Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Pruszak informuje, że XII sesja Rady Miejskiej w Elblągu odbędzie się 30 grudnia 2015 roku (środa) godz. 10.00. Podczas ostatniej tegorocznej sesji radni procedować będą m.in. nad projektem budżetu na 2016 rok oraz nad projektem uchwały w sprawie ustanowienia kierunków działania Prezydenta Miasta.

Więcej…

 

22 grudnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Oddali hołd ofiarom Grudnia 70

W piątek, 18 grudnia Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Pruszak oraz inni elbląscy radni wzięli udział w uroczystych obchodach 45 rocznicy wydarzeń grudniowych. Przypomnijmy, że w czasie wystąpień robotniczych grudnia 1970 od kul władzy ludowej zginęło trzech mieszkańców Elbląga. W Elblągu zginął 22 letni Marian Sawicz, w Gdańsku 26 letni Waldemar Rebinin, a w Gdyni 18 letni Zbyszek Godlewski bohater ballady o Janku Wiśniewskim. - Nie dajmy się zmanipulować głośnej propagandzie ludzi, dla których liczy się tylko władza i pieniądze, a człowieka prostego mają za nic. Murem stańmy za Prezydentem Polski, za Rządem i za tymi, którzy chcą i mogą uzdrowić naszą Ojczyznę - mówił Przewodniczący RM Marek Pruszak. Poniżej całe przemówienie Przewodniczącego Rady Miejskiej, które wygłosił podczas uroczystości.

Więcej…

 

Strona 12 z 16

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości