Strona główna - Aktualności Uchwała Rady Miejskiej w Elblągu w sprawie zajęcia stanowiska o konieczności utworzenia Urzędu Celno- Skarbowego z siedzibą w Elblągu

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

08 listopada, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Uchwała Rady Miejskiej w Elblągu w sprawie zajęcia stanowiska o konieczności utworzenia Urzędu Celno- Skarbowego z siedzibą w Elblągu

Podczas XIX roboczej sesji Rady Miejskiej w Elblągu odbytej w dniu 27 października br. wszystkie kluby Rady Miejskiej podjęły uchwałę w sprawie zajęcia stanowiska o konieczności utworzenia Urzędu Celno- Skarbowego z siedzibą w Elblągu. Stanowisko stanowi załącznik do uchwały i jest reakcją elbląskich samorządowców na plany Rządu RP dotyczące likwidacji Urzędu Celnego w Elblągu w ramach reformy administracji celno - skarbowej. Wykonanie uchwały powierzono Prezydentowi Miasta Elbląg. Dokument przekazany został Premierowi RP Pani Beacie Szydło, Wicepremierowi RP Panu Mateuszowi Morawieckiemu, Ministrowi Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Panu Markowi Gróbarczykowi, Marszałkom Sejmu i Senatu RP, Wojewodzie Warmińsko - Mazurskiemu, Marszałkowi Województwa Warmińsko Mazurskiego oraz Parlamentarzystom Ziemi Elbląskiej. Uchwała wraz z treścią stanowiska poniżej.

 

 

 

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości