In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Antoni Czyżyk

Antoni Czyżyk (Klub PO)- Radny jest przewodniczącym w Komisji Polityki Regionalnej i Promocji Miasta oraz członkiem Komisji Finansowo-Budżetowej oraz Przewodniczącym Klubu Radnych PO. Bliska problematyka naszego miasta to finansowanie publiczne, polityka regionalna, szeroko pojęta edukacja, kultura, sport oraz sprawy społeczne.


Swoje doświadczenie buduje na współpracy z członkami wszystkich ugrupowań i dla dobra społeczności lokalnej. W swoim okręgu chce udrożnić komunikację, zwiększyć liczbę miejsc parkingowych, zagospodarować Wyspę Spichrzów, radny widzi również potrzebę ożywienia elbląskiej Starówki, portu i przystani.

 


W Radzie Miasta mówi o konieczności zadbania o lepszą edukację dzieci i młodzieży oraz stworzenia przyjaznego klimatu dla biznesu. Uważa, że w związku z nową perspektywą unijną najważniejsza jest teraz umiejętność pozyskiwania środków unijnych, w tym na tworzenie miejsc pracy w różnych branżach.
Antoni Czyżyk, jest menedżerem kultury, założycielem Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar", aktualnie dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid".
Konsekwencja w działaniu – z takim hasłem przystępował do pracy jako radny miasta i te słowa wciąż są myślą przewodnią.

Kadencje w Radzie Miejskiej w Elblągu:
w latach 2010-2014
w latach 2014-2018

Kontakt:
Tel. sł. (55) 611 20 50
Tel. kom. 601 624 086
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres strony internetowej: www.antoniczyzyk.pl

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow