Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Antoni Czyżyk

Antoni Czyżyk (Klub PO)- Radny jest przewodniczącym w Komisji Polityki Regionalnej i Promocji Miasta oraz członkiem Komisji Finansowo-Budżetowej oraz Przewodniczącym Klubu Radnych PO. Bliska problematyka naszego miasta to finansowanie publiczne, polityka regionalna, szeroko pojęta edukacja, kultura, sport oraz sprawy społeczne.


Swoje doświadczenie buduje na współpracy z członkami wszystkich ugrupowań i dla dobra społeczności lokalnej. W swoim okręgu chce udrożnić komunikację, zwiększyć liczbę miejsc parkingowych, zagospodarować Wyspę Spichrzów, radny widzi również potrzebę ożywienia elbląskiej Starówki, portu i przystani.

 


W Radzie Miasta mówi o konieczności zadbania o lepszą edukację dzieci i młodzieży oraz stworzenia przyjaznego klimatu dla biznesu. Uważa, że w związku z nową perspektywą unijną najważniejsza jest teraz umiejętność pozyskiwania środków unijnych, w tym na tworzenie miejsc pracy w różnych branżach.
Antoni Czyżyk, jest menedżerem kultury, założycielem Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar", aktualnie dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid".
Konsekwencja w działaniu – z takim hasłem przystępował do pracy jako radny miasta i te słowa wciąż są myślą przewodnią.

Kadencje w Radzie Miejskiej w Elblągu:
w latach 2010-2014
w latach 2014-2018

Kontakt:
Tel. sł. (55) 611 20 50
Tel. kom. 601 624 086
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres strony internetowej: www.antoniczyzyk.pl