In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zenon Lecyk

Zenon Lecyk (Klub PiS) - Radny jest zastępcą przewodniczącego Komisji Gospodarki Miasta. Radny zajmuje się również problematyką budżetową, gospodarczą, innowacyjności, sportu i rekreacja w naszym mieście.

 


Z racji wykształcenia i kwalifikacji zawodowych, niemal od początku kariery zawodowej Radny związany jest z elbląskimi firmami. Równolegle do wielu obowiązków zawodowych Radny poświęcam swój czas na pracę społeczną na rzecz mieszkańców Elbląga w tym dzieci i młodzieży. Radny angażuję się w rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem gospodarczym i redukcją bezrobocia, oraz politykę w Naszym Mieście oraz regionie.


Radny chcę się angażować w pozyskiwanie nowych inwestycji oraz źródeł ich finansowania, wspieranie rozwoju gospodarczego, optymalizowanie wydatków Miasta, planowanie i tworzenie długofalowych koncepcji rozwoju Miasta, pomoc w zaspokajaniu potrzeb społecznych i poprawę komfortu życia Elblążan, dbałość o zdrowie poprzez zapewnienie aktywnego wypoczynku i umożliwienie Mieszkańcom Miasta w każdym wieku, ogólnodostępnej rekreacji.

Kadencje w Radzie Miejskiej w Elblągu:
w latach 1998-2002
w latach 2010-2014
w latach 2014-2018

Kontakt:
Tel. sł. (55) 239 18 41
Tel. kom. 693 527 570
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres strony internetowej:Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow