In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Maria Kosecka

Maria Kosecka (Radna niezrzeszona) - jest rodowitą elblążanką. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, a także studia podyplomowe w zakresie zarządzania funduszami unijnymi. Posiada doświadczenie w działalności związkowej oraz wykazuje się ciągłą aktywnością społeczną i doświadczeniem w pracach Rady Miejskiej.


Kadencje w Radzie Miejskiej w Elblągu:
w latach 1994-1998
w latach 1998-2002
w latach 2002-2006
w latach 2010-2014
w latach 2014-2018

Członek Komisji Spraw Społecznych i Samorządowych
Członek Komisji Gospodarki Miasta
Członek Komisji Bezpieczeństwa i Porządku
Członek Społecznej Komisji Mieszkaniowej
Członek Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Członek Rady Fundacji Elbląg
Członek Rady Społecznej Szpitala Miejskiego w Elblągu


Kontakt:
Tel. kom. 604 587 804
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres strony internetowej:

 

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow