Strona główna - Aktualności Pismo Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu Marka Pruszaka do Pani Premier RP Beaty Szydło

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

02 lutego, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Pismo Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu Marka Pruszaka do Pani Premier RP Beaty Szydło

W związku z podjęciem przez Radę Miejską w Elblągu Uchwały Nr XII/243/2015 z dnia 30 grudnia 2015 roku w sprawie wspierania działań kluczowych dla rozwoju Elbląga Przewodniczący Marek Pruszak w imieniu Rady Miejskiej oraz mieszkańców, wystosował pismo do Premier RP Beaty Szydło. Proponowane działania mają zapobiec dalszej marginalizacji Elbląga oraz regionu Zalewu Wiślanego. Poniżej treść uchwały.

 

 

 

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości