Strona główna - Aktualności Nowy elbląski radny.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

01 marca, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Nowy elbląski radny.

Podczas  posiedzenia XIII sesji Rady Miejskiej w Elblągu ślubowanie złożył nowy radny Piotr Derlukiewicz (PO). Zastąpił on Marka Mitala, który podczas grudniowej sesji złożył rezygnację z powierzonego mu mandatu.

 

 

Piotr Derlukiewicz zgłosił uczestnictwo w pracach komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki oraz gospodarki miasta. Radny zasiada także w Radzie Społecznej Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II. Nowy radny z zawodu jest dziennikarzem. Pracował jako redaktor naczelny elbląskiej gazety internetowej portel.pl.

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości