Strona główna - Aktualności Nadzwyczajna XVIA Sesja Rady Miejskiej w Elblągu

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

13 czerwca, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Nadzwyczajna XVIA Sesja Rady Miejskiej w Elblągu

Dnia 7 czerwca 2016 r. odbyła się zwołana w trybie art. 20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym na wniosek Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego, nadzwyczajna XVIA sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Tematyka posiedzenia, dotyczyła połączenia dwóch miejskich placówek opieki zdrowotnej, Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu, z Elbląskim Szpitalem Specjalistycznym z Przychodnią Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Elblągu. Na wniosek Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej w Elblągu, Pan prezydent zdecydował się na wycofanie procedowania uchwał dotyczących połączenia szpitali oraz  nadania Statutu Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Elblągu. Procedowanie uchwał odbędzie się na posiedzeniu, zwyczajnej XVII sesji Rady Miejskiej w Elblągu w dniu 23 czerwca br.

Poniżej stanowisko Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej w Elblągu wraz z wykazem dokumentów i przedsięwzięć jakich oczekuje klub  w dalszej debacie na najbliższej, roboczej sesji rady miejskiej.

 

 

 

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości