Strona główna - Aktualności XVIIA nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Zmiany do budżetu i zaprzysiężenie radnego.

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

05 października, 2016 Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

XVIIA nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Zmiany do budżetu i zaprzysiężenie radnego.

W dniu 29.08.2016 r. na wniosek Prezydenta Miasta Elbląg w trybie art.20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym zwołana została XVIIA nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Radni procedowali nad zmianami do Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Elbląg na lata 2016-2029, oraz w sprawie budżetu miasta Elbląg na rok 2016. Przyjęte zmiany wynikają z potrzeby, zastosowania poręczeń kredytowych, dla zadłużonego Szpitala Miejskiego w Elblągu. Podczas sesji odbyło się również ślubowanie nowego radnego Pawła Kowszyńskiego (klub PiS) który wstąpił w mandat, w miejsce radnej Małgorzaty Adamowicz c. Andrzeja. Radna z dniem 1 sierpnia br. objęła funkcję Dyrektora elbląskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Poniżej wykaz uchwał podjętych podczas XVIIA sesji Rady Miejskiej w Elblągu.

 

Uchwała Nr XVIIA/364/2016 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 29 sierpnia 2016 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie budżetu miasta Elbląg na rok 2016

Uchwała Nr XVIIA/363/2016 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 29 sierpnia 2016 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Elbląg na lata 2016-2029

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości