Strona główna - Aktualności

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

22 grudnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Oddali hołd ofiarom Grudnia 70

W piątek, 18 grudnia Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Pruszak oraz inni elbląscy radni wzięli udział w uroczystych obchodach 45 rocznicy wydarzeń grudniowych. Przypomnijmy, że w czasie wystąpień robotniczych grudnia 1970 od kul władzy ludowej zginęło trzech mieszkańców Elbląga. W Elblągu zginął 22 letni Marian Sawicz, w Gdańsku 26 letni Waldemar Rebinin, a w Gdyni 18 letni Zbyszek Godlewski bohater ballady o Janku Wiśniewskim. - Nie dajmy się zmanipulować głośnej propagandzie ludzi, dla których liczy się tylko władza i pieniądze, a człowieka prostego mają za nic. Murem stańmy za Prezydentem Polski, za Rządem i za tymi, którzy chcą i mogą uzdrowić naszą Ojczyznę - mówił Przewodniczący RM Marek Pruszak. Poniżej całe przemówienie Przewodniczącego Rady Miejskiej, które wygłosił podczas uroczystości.

Więcej…

 

15 grudnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Harmonogram komisji w grudniu

Poniżej harmonogram posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w miesiącu grudniu 2015 roku. Informujemy, że ostatnia tegoroczna sesja Rady Miejskiej odbędzie się w środę, 30 grudnia o godz. 10:00.

Więcej…

 

26 listopada, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Nowy skład prezydium Rady Miejskiej

Po raz pierwszy w historii Elbląga dwie kobiety zasiadają w prezydium Rady Miejskiej - mówił Przewodniczący Marek Pruszak. Rada Miejska podczas XI sesji powierzyła funkcję wiceprzewodniczących dwóm radnym: Jolancie Lisewskiej z klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz Małgorzacie Adamowicz z klubu Platformy Obywatelskiej.

 

 

26 listopada, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Marek Pruszak nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej

Dzisiaj Rada Miejska w Elblągu wybrała nowego Przewodniczącego. Tą zaszczytną funkcję objął Marek Pruszak z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Insygnia w postaci łańcucha nowemu Przewodniczącemu wręczył radny senior Zdzisław Olszewski.

Więcej…

 

02 września, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Jerzy Wilk wraz z radnymi oddali hołd ofiarom

Wczoraj w 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wilk wspólnie z Radnymi złożył kwiaty oddając hołd ofiarom.

Więcej…

 

Strona 13 z 17

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna > ostatnia >>

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości