Strona główna - Aktualności

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

26 listopada, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Nowy skład prezydium Rady Miejskiej

Po raz pierwszy w historii Elbląga dwie kobiety zasiadają w prezydium Rady Miejskiej - mówił Przewodniczący Marek Pruszak. Rada Miejska podczas XI sesji powierzyła funkcję wiceprzewodniczących dwóm radnym: Jolancie Lisewskiej z klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz Małgorzacie Adamowicz z klubu Platformy Obywatelskiej.

 

 

26 listopada, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Marek Pruszak nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej

Dzisiaj Rada Miejska w Elblągu wybrała nowego Przewodniczącego. Tą zaszczytną funkcję objął Marek Pruszak z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Insygnia w postaci łańcucha nowemu Przewodniczącemu wręczył radny senior Zdzisław Olszewski.

Więcej…

 

02 września, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Jerzy Wilk wraz z radnymi oddali hołd ofiarom

Wczoraj w 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wilk wspólnie z Radnymi złożył kwiaty oddając hołd ofiarom.

Więcej…

 

02 września, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Rafał Traks nowym radnym

W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Pana Zdzisława Dubielli wybranego w z listy Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w skład Rady Miejskiej w Elblągu w jego miejsce wstąpił Pan Rafał Traks, który na tej samej liście kandydatów uzyskał największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności. Radny Rafał Traks złożył ślubowanie podczas VIIIA sesji w dniu 27 sierpnia br.

 

03 lipca, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Igor Janik –szachista z Elbląga ponownie powalczy o tytuł Mistrza Europy i Świata

Igor Janik ma 15 lat i pochodzi z Elbląga, już niebawem będzie reprezentował Polskę podczas na Mistrzostw Europy, które odbędą się w Chorwacji oraz na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Grecji. W tym roku Igor otrzymał także propozycję startu w drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów do lat 18. Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wilk objął oficjalny patronat nad występem elblążanina w turniejach.

Więcej…

 

Strona 13 z 16

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości