Strona główna - Aktualności

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

07 maja, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Radna Maria Kosecka apeluje o wzięcie udziału w wyborach prezydenckich

Demokracja to władza ludu, ale nie tego, który zostaje w domu!

Zmarły niedawno profesor Władysław Bartoszewski powiedział kiedyś, że "jeśli panna nie jest piękna i posażna to powinna być, choć sympatyczna, a nienabzdyczona". Ta panna to Polska, a dokładniej to my, Polacy, zdaniem profesora -kłótliwi i mający negatywny stosunek do własnej historii.

Więcej…

 

27 kwietnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Zakładka media

W związku z licznymi pytaniami dot. tytułów prasowych zamieszczonych na stronie internetowej Rady Miejskiej w Elblągu – zakładka Elbląskie Media , informuję wszystkich o zawieszeniu w/w zakładki, do czasu wyjaśnienia sprawy. Pragnę również poinformować, że osobiście wystąpiłem z pismem do Sądu Okręgowego w Elblągu o wypis wszystkich tytułów prasowych, które działają na terenie miasta Elbląg celem uzupełnienia w/w informacji.

Przewodniczący Rady Miejskiej
Jerzy Wilk

 

21 kwietnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

24 kwietnia Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta

Już w najbliższy piątek, 24 kwietnia o godz. 13:00 odbędzie się VIA Nadzwyczajna sesja Rady Miasta, która zwołana została przez Przewodniczącego Jerzego Wilka na wniosek Prezydenta Witolda Wróblewskiego. Tym razem elbląscy radni procedować będą nad dwoma projektami uchwał przygotowanymi przez władze miasta, a dotyczą one zbycia udziałów w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania oraz zwiększenia wymiaru godzin niektórych nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach, szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miasto Elbląg.

Więcej…

 

09 kwietnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Przewodniczący Jerzy Wilk uczci pamięć ofiar Katastrofy Smoleńskiej

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wilk zapraszają mieszkańców na uroczystości z okazji 5. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, które odbędą się w piątek, 10 kwietnia 2015 r. W uroczystościach udział wezmą elbląscy radni.

Więcej…

 

02 kwietnia, 2015 Uwaga, otwiera nowe okno.

Życzenia od Przewodniczącego i radnych

Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wilk oraz elbląscy radni życzą mieszkańcom Elbląga Wesołych Świąt Wielkanocnych.

 

 

Więcej…

 

Strona 15 z 17

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna > ostatnia >>

Polecane artykuły

05 - 10 - 2016

Rafał Traks: Sport narzędziem promocji i budowania przewagi konkurencyjnej.

Sport jest skutecznym elementem promocyjnym o bardzo wysokim potencjale. Może też być z powodzeniem wykorzystywany jako element budowy przewagi konkurencyjnej miast i regionów. Niestety niewiele miast w Polsce wykorzystuje sport jako narzędzie promocji oraz element budowania przewagi konkurencyjnej. Nasze miasto jest tego najlepszym przykładem. Dzięki szeroko rozumianym działaniom sportowym miasto ma szansę uczestniczyć w życiu społecznym swoich obywateli. Promocja przez sport może być łatwym i skutecznym narzędziem komunikacji z otoczeniem oraz podkreślać przywiązanie mieszkańców do terytorium a, co ważniejsze, poczucie odpowiedzialności za sprawy lokalne.

Więcej …

 

04 - 20 - 2015

Maria Kosecka: Chrońmy dzieci

W 2010 roku w Siedlcach zaginęła roczna dziewczynka - Nikola. Do tej pory jej nie odnaleziono. Ze statystyk prowadzonych przez Centrum Poszukiwania osób Zaginionych ITAKA wynika, że wśród zaginionych dzieci najwięcej jest nastolatków, natomiast dzieci najmłodsze stanowią najmniejszą liczbę zaginięć. Ich przyczyną jest brak odpowiedniej opieki. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest przebywanie dzieci poza domem bez opieki osób dorosłych - członków rodziny, nauczycieli, opiekunów. Radna Maria Kosecka apeluje do mieszkańców.

Więcej …

 

Elbląg w sieci

Facebook Twitter Youtube Google Bookmarks

Galerie zdjęć

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości