Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Jolanta Lisewska

Jolanta Lisewska (Klub PiS) - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej. Była zastępcą przewodniczącego w Komisji Spraw Społecznych i Samorządowych, członkiem Komisji Gospodarki Miasta oraz członkiem Komisji Rewizyjnej. Radna zainteresowana jest problematyką społeczną,  oraz gospodarczą naszego miasta.

 


Radna z własnego doświadczenia wie, że będąc radną można wykorzystywać inicjatywy wychodzące od mieszkańców i zrobić wiele pożytecznego dla miasta. Radna chce wspierać działania dążące do tego, by mieszkańcy miasta żyli w coraz piękniejszym mieście i czuli się w nim bezpiecznie. By organizacja ruchu na poszczególnych dzielnicach nie utrudniała życia mieszkańcom i nie stwarzała dla nich niebezpieczeństwa. By młodzi ludzie znaleźli w Elblągu zatrudnienie, mieszkanie i nie musieli wyjeżdżać z naszego miasta.


Kadencje w Radzie Miejskiej w Elblągu:
w latach 1998-2002
w latach 2010-2014
w latach 2014-2018

Kontakt:
Tel. sł. (55) 230 71 15
Tel. kom. 603 898 373
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres strony internetowej: